Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Image

Fotoğraf Çekimi

1997'den bugüne bildiğimiz en iyi işi kurumsal reklam ajansı hizmeti veriyoruz. Tüm çalışmalarınıza en ideal tanıtım araçlarını ve yöntemlerini belirliyoruz.

İlk intiba ! Evet, ilk görüş size olan algının %50'si bu bağlamda Web'de kataloğunuzda yer alacak fotoğrafı değerli ve güzel kılan ışık,açı,komposizyonun iyi ayarlanması çok ama çok önemli.İç ve dış mekanlarınız, ürünleriniz kısacası sizi siz yapan, markanızı taşıyan herşeyi, profesyonel ekip, doğru zaman ve doğru kompozisyonla çekimleri yapılmalı.

''Fotoğraf bir sanat değil, gerçeğin ta kendisidir, sanat o gerçeği görmektir'' 

Fotoğraf, kurum, kuruluş, ürün veya kişi tanıtımında en önemli tanıtım unsurudur. Doğru tanıtım planı yapılmazsa, marka bilinirliği etkili olmaz. İyi bir web sitesi / kaliteli ürünlere sahipsiniz ancak onu tanıtacak kalitede bir fotoğrafı yok ise bunların çok da önemi olmaz.

Profesyonel çalışma yapılmış bir fotoğraf ile binlerce kelimelik reklama bedel sonuç alabilirsiniz. Bu nedenle, firmanızı ve ürününüzü tanıtabilmek için “profesyonel fotoğrafçılık hizmeti” alarak etkili bir tanıtımda büyük avantaj yakalarsınız .

Ritim Ajans olarak, fark edilmenizi ve akılda kalmanızı sağlamak doğru bir planlama yapılmış etkili tanıtımların en önemli unsuru olan fotoğraf hizmetinde sizlere destek vermeye her zaman hazırız.

Ürün Fotoğrafları

Satışa sunduğunuz ürünlerin kalitesi hiç bir zaman tek başına yeterli olamaz. Kaliteli ürününüze ilk temas katalog, web sitesi veya sosyal medyadır, bu nedenle yapılacak görsel reklam çalışması oldukça kıymetlidir. Bu nedenle görsel sunumlar oldukça büyük bir önem arz edecektir. İşte bu denli büyük bir öneme sahip konuda, sizleri tek başınıza bırakmıyoruz! Ritim Ajans olarak, sizlere bu konuda en kaliteli desteği sunacağımız garantisini vermekten büyük bir keyif alıyoruz.

E-ticarete ürün görselleri, Online satışı etkileyecek en önemli unsur olarak karşımıza çıkacaktır. E-ticaret yaparken, sadece ürün ayrıntılarını sunmak yetmez. Ticari faaliyetler yürütürken yapılması gereken en önemli hamle, “profesyonel ürün fotoğrafları” sunmak olacaktır. Daha önce bahsetmiş olduğumuz gibi ilk bakış her zaman için oldukça büyük bir öneme sahip olacaktır. Ürünlerin albenisini yükseltmek için mükemmeliyetçi bir kadraj vizyonuna sahip olunması gerekmektedir. İşte bu vizyona sahip olduğumuzu tekrar hatırlatmak istiyoruz. Bizimle hemen iletişime geçerek, ürün satışlarını arttırma şansına sahip olabilirsiniz.

Yemek Fotoğrafçılığı

Sunulan yemeklerin gerçekçi olarak yansıtılması ve müşteriler gözünde istek uyandırması, iyi bir yemek çekiminin göstergesidir. Ritim Ajans olarak, bu hizmeti sizlere en doğru ve profesyonel şekilde sunma garantisi veriyoruz. Hizmet veren bir restoran tarafından yapılacak sunum, müşteri gözünde büyük bir öneme sahip olduğunu hepimiz biliyoruz. İşte bu sunumu gelen misafirinize sunmanız için iyi bir görsel reklam çalışmasına ihtiyacınız olacaktır. Ritim Ajans, enfes yemek tatlarını geride bırakacak görselleri yakalıyor ve insanların iştahını kabartacak etkileşimler yaratıyor.

Kurumsal Fotoğraf Çekimleri

Olumlu bir ilk izlenim için en doğru seçim, doğru sunulmuş görsel çalışmalar olacaktır. Kurumsal fotoğraf çekimleri yaparken sadece görüntüyü yakalamak tek başına yeterli olmayacaktır! Kurumsal çalışmalar yaparken, firmanın karakteristik yapısını ve kalitesini ortaya koymak oldukça önemli bir beceri isteyecektir. Bu bilgi ve beceriyi sizlere en kaliteli şekilde sunacağımız garantisi vermemize artık gerek yok sanırım?

Mekan Fotoğrafları Çekimi

Hizmet verilen mekan fotoğraflarını çekerken, en ilgi çekici kareleri yakalamak oldukça büyük bir öneme sahiptir. Çekim yaparken mekanların kalitesinin yanı sıra sunmuş olduğu hizmetlere kadar, geniş yelpazede tüm olanakları yansıtmak profesyonel bir iştir. İşte tüm bu profesyonelliğe sahip bir ajans olarak sizlere hizmet vermek istiyoruz!

Katalog Fotoğrafçılığı

Katalog fotoğrafları, ürünü dünyaya tanıtma şansı veren en etkili araçlardan biridir. Ancak içerisinde kalitesiz veya özen gösterilmemiş fotoğraflar bulunan bir katalog, size ve markanıza kesinlikle zarar verecektir. Kataloglar, dünyanın dört bir yanına hızlı ve kolayca yayılan ilginç reklam araçları olma özelliğini taşır. Bu nedenle bu hizmeti alırken, kesinlikle profesyonel ajanslar tercih edilmelidir. Unutmayın! Biz katalog çekimleri yapan profesyonel bir ajans olarak her zaman yanınızdayız.

Özel Günler Fotoğrafçılığı

O inanılmaz ve unutulmaz günkü özel duyguları ve mutlu kareleri sizin için ölümsüzleştiriyoruz. Hayatınızın en önemli günü yaşamış olduğunuz duygusal kareleri yarınlara götürmenize yardımcı oluyoruz. Düğün fotoğraf çekimlerimiz de standart hizmetten uzak, sizin o özel anınızı istediğiniz şekilde yansıtacak bir hizmet sunuyoruz. Her çiftin tercihlerine ve ihtiyaçlarına özel uyarlanmış, yaratıcı fotoğraflarla her anınızı unutulmaz kılmak için çalışıyoruz.