Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Image

Tanıtım Filmleri

1997'den bugüne bildiğimiz en iyi işi kurumsal reklam ajansı hizmeti veriyoruz. Tüm çalışmalarınıza en ideal tanıtım araçlarını ve yöntemlerini belirliyoruz.

Tanıtım filmi şirketinizin yada kurumunuzun tanıtımı için çok etkili bir prodüksiyon hizmetidir. Kurum yada şirketinizin tanıtımında en etkili yöntem insanların görsel mesajları daha kolay algıladığı gerçeğini dikkate alırsak tanıtım filmidir.

Şirketiniz için çektirmeyi düşündüğünüz tanıtım filmi için sizinle beraber görüş alışverişi yaparak Firma / Marka / Hizmet / Fabrika / Ürün gibi öğeleri en iyi şekilde gösterebilmek adına tüm prodüksiyon hizmetlerini kullanarak profesyonel bir şekilde hazırlamaktayız.

Ayırdığınız bütçeye bağlı olarak 2 dakikadan başlayıp istediğiniz kadar sürede ile firmamızdan tanıtım filmi hazırlattırabilirsiniz.

Tanıtım filmi her ortam için uygun olarak ve mecranın gerektirdiklerine göre hazırlanmalıdır. Bu ortamlar fuarlar, seminerler, satış buluşmaları, prezantasyonlar, mağaza içi tanıtımlar, firmanızın web sitesi gibi yerler olabilir. Size özel fiyat teklifimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca tanıtım filmi youtube, facebook, linkedin gibi sosyal medya mecralarında yayınlanabilmektedir. İnsanların şirketinizi tanıması ve bilgi sahibi olması tanıtım filmi ile çok daha kolaydır. Tanıtım filmi fabrikanızı dolaşmadan videoda görülmesini ve ürün imalat makineleriniz hakkında bilgi sahibi olunabilmesini sağlamaktadır.

 

Tanıtım filmi dilerseniz müzikli altyapısı ile sadece görüntü sunarak veya şirketinizi tanıtan bir profesyonel seslendirmen ile de hazırlanabilmektedir.

Türkiye'nin önemli kurum ve firmalarına tanıtım filmi çeken Maxi Prodüksiyon, sizlere de en uygun tanıtım filmi seçeneğini sunacaktır. Tanıtım filmi hazırlama öncesinde firmanız hakkında bilgiler edinir ve tanıtım filmi çekimi için hangi ekipmanların kullanılacağını kararlaştırırız.Tanıtım filmi prodüksiyonlarında son model sinema kameralarını kullanmaktayız. Ayrıca tanıtım filmi çekimlerinde profesyonel ekipmanlar ile çalışmaktayız.

Maxi Prodüksiyon, tanıtım filmi ve reklam filmi hizmetlerini film çekiminden, seslendirme ve kurgu aşamasına kadar profesyonel ekip ve ekipmanlarla hazırlayan prodüksiyon çözüm ortağınızdır.

Şirketinizin yenilikçi ve değişen yüzünü şirket tanıtım filmi sayesinde geniş kitlelerle paylaşabilirsiniz. Şirket tanıtım videosu çekimi konusunda bir çok referansa sahibiz şirketin hangi sektörde olduğu bizler için farketmez tanıtım filmini her işletme yaptırabilir.

Bizim şirket tanıtım filmine ihtiyacımız yok gibi düşünceler bu zamanlarda çok yanlıştır çünkü insanlar artık fotoğraf ve katalog tarzı sunumlarla değil tanıtım videosu veya tanıtım filmi olan şirketlerin sunumlarını veya hizmetlere izleyerek görmek istiyorlar.

Şirketiniz için çektirmeyi düşündüğünüz tanıtım filminin bütçesini diğer sektörlerde de olduğu gibi öncelikle karşılıklı toplantı yaparak şirketinizin hizmetlerini en iyi şekilde gösterebilmek adına neler yapabiliriz diye konuştuktan sonra belirliyoruz.

Kurgu sonrasında yapılmasını istediğiniz revizyon veya belirlediğiniz saniyelere yazılması gereken yazı slogan v.s konuları belirleyip bunları kurguda yerleştirdikten sonra sizlere HD kalitede teslim ediyoruz.

Bu sahibi olduğunuz tanıtım filmini sosyal medyada/ web sitenizde / fuar alanlarında / sunumlarınızda v.s gibi alanlarda kullanabilirsiniz.

Tanıtım filmi hazırlarken üzerinde düşünülmesi gereken en önemli konu hedef kitleye ulaşabilmek için nasıl bir video yapılması gerekteğidir. Bu doğrultuda ilk olarak hedef kitle belirlenir. Bu aşamadan sonra uzman ekibimiz analizleri yapar ve sizin isteğiniz doğrultuda film çalışmalarını başlatır. Bunun için iyi bir senaryo olmazsa olmaz şartlardan birisidir. Senaryonun iyi olması filmin akılda kalmasına ve popüler olmasına yardımcı olur. Hem yazarlarımız hem de yönetmenlerimiz sizin isteklerinize tamamen uygun ve nitelikli çalışmaları üretebilmek adına var güçleriyle çalışmaktadırlar. Ayrıca filmlerde kullanılacak ses ve müzikler yine işinin ehli ekip üyelerimiz tarafından ayarlanmaktadır.

  • Kurumsal Tanıtım FilmiFabrika Tanıtım Filmi
  • Ürün Tanıtım Filmi
  • 4K Çözünürlükte ULTRA HD Kalitede Tanıtım Filmi Çekimi
  • Müzikle Tam Senkronlu ve Kurgulu Tanıtım Videosu
  • Drone Havadan 4K Video ve Fotoğraf Çekimi
  • Profesyonel Fotoğraf Çekimi
  • Sosyal Medya Paylaşımları İçin Dinamik Kısa Kurgular
  • Animasyon Tanıtım  Filmi ve Seslendirme
  • Etkinlik / Event Tanıtım Videosu Çekimi