Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Image

Webinar Canlı Yayın

1997'den bugüne bildiğimiz en iyi işi kurumsal reklam ajansı hizmeti veriyoruz. Tüm çalışmalarınıza en ideal tanıtım araçlarını ve yöntemlerini belirliyoruz.

Webinar (Online Canlı Yayın)

Yayının kalitesi için sizlere prodüksiyon desteği verebiliyor; kamera, ışık, ses ve prompter ile sizlere kaliteli yayın desteği sağlayabiliyoruz. Masa başı eğitim videolarında, konferans ve seminerlerde bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Canlı yayınlarınızı tek kullanımlık linklerle oluşturduğumuz, katılımcılar için özel bir şifre koruması kurarak sadece sizin linkle davet ettiğiniz izleyicilerin şifreyle girerek dahil olabildiği şekilde yapabiliriz. Böylelikle dışardan istenmeyen herhangi bir kurum/şahıs yayına dahil olamaz. Yayın sonunda link ve şifre ortadan kaybolur.

Canlı yayın esnasında izleyiciler yorumlarıyla yayına katılabilir yayın sonrasında size yayına katılanların sayısı yayında kaldıkları süreler gibi istatistikler verilir.

Toplantı yapıldığı zaman sunum yaptığınız bilgisayarları kendi reji sistemlerimize bağlayıp, sunumlarınızı seyirciler kendi sayfalarında açmış gibi tam ekran görebilirler ve takip edebilirler.

Yayın sonunda sizlere yayının Full HD formatını teslim edilir